Parker

Hakkımızda

İdea Hidrolik Pnömatik ; endüstriyel tesis ihtiyaçlarını en üst seviyede karşılamak üzere 2003 yılında Mimar Bülent Çikolar  tarafından kurulmuş ve 60 yıllık firma olan ŞARK  TEKNİK firmasının kurumsal yansıması olmuştur .

2013 yılına kadar ASCO NUMATICS gibi markaların distribütörlüğünü yaparken ,2013 yılından itibaren ,PARKER grubuyla distribütörlük anlaşması yapmış ve PARKER ORIGA ,PARKER LEGRIS, PARKER RECTUS ,PARKER LUCIFER ,PARKER WATTS,PARKER WILKERSON gibi PARKER GLOBAL PNÖMATIC ürünlerini ürün portfoyüne eklemiş ,daha sonra ise PARKER ORIGA RODLESS OPP-P

milsizsilindirlerini üretmek ve yetki belgeli servis etmek amacıyla ,yetki belgeli ve kalite onaylı ,Türkiye de tek yetkili olarak PARKER ORIGA milsiz silindir atölyesini faaliyete geçirmiştir .

Hali hazırda Gaziantep Merkez  PARKER STORE ve bölgesel alt bayileriyle ; GÜNEYDOĞU ANADOLU ,

DOĞU ANADOLU ve AKDENİZ distribütörlüğünü yürütmektedir.

PARKER HİDROLİK hortum atölyesi ile zorlu ortamlar ve genel maksat hidrolik ve endüstriyel hortum ihtiyaçlarını,  PARKER FİLTRASYON GEREÇLERİ ve PARKER PARFIT filtre elemanları ile de endüstriyel tesislerin tüm ihtiyaçlarını en üst seviyede karşılamaktadır .

 

İDEA ENDUSTRIYEL KONTROL SİSTEMLERİ firmasıyla da ,IRAK ERBIL  lokasyonuyla ,IRAK yerleşik pazarı içinde yatırımları devam etmektedir .
Ana Sayfa            sertifika